Všetky farby pod jednou strechou!

Firma sa špecializuje na predaj farieb, lakov, náterových systémov pre domácnosti, ale aj pre priemysel, a miešanie všetkých druhov farieb, omietok, autolakov, vrátane ich plnenia do sprejov.
Značka Lapoš Farby Laky nie je žiadna nová značka na Slovenskom trhu. Bola založená v roku 1994 a od tejto doby sa neustále venuje predaju farieb, lakov a komodít nimi súvisiacich, a preto naši zákazníci sa môžu spoľahnúť na rady odborne vyškoleného personálu, stálosť zásobovania predajní tovarom a nakolko našou obchodnou politikou je okrem iného aj nákup tovaru priamo od výrobcu a jeho predaj bez ďalšieho zbytočného navyšovania, naši zákazníci sa môžu tešiť z výhodných maloobchodných cien. Okrem predaja farieb sa už niekoľko rokov venujeme aj predaju tapiet, závesov a dekoračných doplnkov do interiéru, takže dokážeme uspokojiť aj veľmi náročného zákazníka pri tvorbe nového interiéru alebo rekonštrukcii toho starého, ponukou najmodernejších materiálov na povrchovú úpravu stien a dekorácie interiéru. Samozrejmosťou je tónovanie farieb na počkanie, odborné poradenstvo, a v neposlednej rade aj ľahké parkovanie pri predajni, nakoľko naše predajne disponujú vlastnými parkoviskami.
 Pre našich stálych zákazníkov, firmy a živnostníkov poskytujeme trvalé zľavy na základe zákazníckych kariet, a jednotlivcom, ktorí nakupujú vo väčšom množstve, jednorázové zľavy po dohode s vedením predajne. Zákaznícku kartu si môžete zaobstarať jednoduchou registráciou Vašej firmy na základe kópie živnostenského oprávnenia alebo výpisu z obchodného registra priamo na sídle firmy v Seredi alebo na pobočke v Šamoríne .
Pre tých, ktorí uprednostňujú elektronickú formu registrácie je k dispozícii e-mail: farby@farbylapos.sk , na ktorý stačí odoslať spomínaný požadovaný dokument s Vašim kontaktným tel. čislom a Vaša zákaznicka karta Vás bude čakať priamo v pokladni Vami zvolenej predajne.

Naši hlavní dodávatelia sú: